Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Úvodní strana    DOZP Ústí n/L    Sociálně terapeutická dílna    Domov Severní Terasa    Domov Trmice    Domov Všebořice   


Domov pro osoby se zdravotním postižením Hliňany

Řehlovice 1, 400 02 Ústí nad Labem, tel: 475 215 252 

Transformace služeb pobytových zařízení sociální péče v Ústeckém kraji

Zpracováno v roce 2010 (Hliňany již neposkytuji sociální služby)    Rozhodnutím Rady Ústeckého kraje č.93/74R/2007 ve znění usnesení č.46/14R/2009 ze dne 8. 4. 2009 byl Domov pro osoby se zdravotním postižením (dále „DOZP") Hliňany (zařízení příspěvkové organizace Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem) začleněn do projektu „Podpora transformace sociálních služeb“.

    DOZP poskytuje pobytové služby pro 40 uživatelů v nevhodných materiálně-technických podmínkách. Základním cílem je opustit stávající prostory barokního zámku a přemístit poskytování sociálních služeb do míst s dostupnou sítí veřejných služeb.

    Po opuštění stávajícího objektu – vznikne šest skupinových domácností a dvě (tři) individuální domácnosti. V domácnosti bude bydlet maximálně 6 uživatelů a v jednom místě budou zřízeny maximálně dvě domácnosti: 

Záměr bude realizován výstavbou jednopodlažních domků, dvojdomků s jednolůžkovými pokoji.


Projekt je připravován a realizován podle Kritéria transformace MPSV Kritérií transformace, humanizace a deinstitucionalizace vybraných služeb sociální péče, které vydalo MPSV ČR.


Kontaktní osoby:
Mgr. Pavol Dobiš, tel.: 725 043 912, e-mail: info(zavináč)dozp-ul.cz
Lenka Reichelová, tel.: 602 623 065, e-mail: usphl(zavináč)seznam.cz
Bc. Jolanta Ferdová, tel.: 725 043 911, e-mail: usphl(zavináč)seznam.cz


         

 

Optimalizováno pro IE a Firefox | Připomínky k stránce