Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Úvod    DOZP Ústí n/L   Sociálně terapeutická dílna   DOZP Severní Terasa   DOZP Trmice   DOZP Všebořice   CHB Teplice  

 

Domov pro osoby se zdravotním postižením Trmice

Za Humny 580/15, 400 04 Trmice, tel: 475 620 583Místa poskytování sociální služby v DOZP Trmice

Domov Trmice na adrese Za Humny 580 se nachází v klidné části města Trmice, vzdálené od centra Ústí nad Labem 15 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Objekt je obklopen velkou zahradou. Kapacita zařízení je 14 lůžek. Budova je dvoupodlažní a není bezbariérová. V suterénu se nachází technické zázemí – prádelna, sklady pro potraviny klientů, kotelna.
Ve zvýšeném přízemí na první domácnosti jsou čtyři dvoulůžkové pokoje pro klienty, jídelna a sociální zařízení se dvěma WC, sprchovým koutem a pračkou. V jídelně je k dispozici klientům kuchyňská linka, indukční sporák, lednice, myčka na nádobí, varná konev a mikrovlnná trouba.
V prvním poschodí je druhá domácnost, ve které se nacházejí dva dvoulůžkové pokoje a dva jednolůžkové pokoje pro klienty. Dále jídelna s kuchyňskou linkou, lednice, indukční sporák, myčka na nádobí, varná konev a mikrovlnná trouba. Obdobně je zde též sociální zařízení se dvěma WC, sprchovým koutem a pračkou. Ve druhém patře budovy jsou pracovny a kanceláře pro pracovníky. Pro klienty je zde k dispozici také počítač s internetem.


Domov Trmice na adrese Gorkého 889 se nachází uprostřed města Trmic, 5 min od zastávky MHD. Soubor budov se skládá ze dvou samostatně fungujících domácností a budovy pro rehabilitační dílnu a kotelnu. Kapacita zařízení je tedy 12 lůžek, ve dvou domácnostech po šesti.
V domácnosti č.1, která je určena pro klienty se zvýšenou mírou podpory, je šest jednolůžkových pokojů, jídelna s kuchyňským koutem, lednicí, indukčním sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a myčkou na nádobí. Na domácnosti je také 2x WC, 2x koupelna, skladové prostory pro prádlo, prostor pro předeprání znečištěného prádla, sušička prádla, úklidová komora a kancelář pro vedoucí služby.
Domácnost č.2 je vybavena obdobně. Součástí domácností jsou i vstupní předsíně s botníkem a věšákovou stěnou a venkovní terasy s letním nábytkem.


 

Optimalizováno pro IE a Firefox | Připomínky k stránce