Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Úvodní strana    DOZP Ústí n/L    Sociálně terapeutická dílna    Domov Severní Terasa    Domov Trmice    Domov Všebořice   

Slovo úvodem

Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček

 

Vážení spoluobčané,

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace patří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, kterých je dohromady téměř sto šedesát. Jejich cílem je především zajištění kvalitních a profesionálních služeb na vysoké úrovni. Chceme, aby se naše zařízení neustále zlepšovala a modernizovala, a proto dle finančních možností investujeme do jejich rozvoje a rozšiřování služeb.

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem zajišťují svým klientům nejen pobytové služby, ale také poskytování individuální péče, pokud člověk prodělal trvalou změnu zdravotního stavu a rodina nemůže zajistit odpovídající dohled. I když se jistě nejedná o lehké rozhodnutí, kdy příbuzní musí řešit otázky umístění svého blízkého člověka do domova pro osoby se zdravotním postižením, jsem přesvědčený, že o něj bude dobře postaráno díky kvalifikovaným zaměstnancům, kteří svou práci dělají doslova se srdcem na dlani.

Věřím, že v našem zařízení najdete přesně to, co hledáte. Personál v čele s ředitelem Mgr. Pavolem Dobišem je vždy připraven vám poskytnout podrobné informace a zodpovědět veškeré dotazy, které vás budou zajímat.

 

 

Oldřich Bubeníček       
hejtman Ústeckého kraje

Optimalizováno pro IE a Firefox | Připomínky k stránce