Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Úvodní strana    DOZP Ústí n/L    Denní stacionář Úsměv    Domov Severní Terasa    Domov Trmice    Domov Všebořice   


Domov pro osoby se zdravotním postižením Všebořice

Pod Vodojemem 312/3c, 400 10 Ústí nad Labem, tel: 472 741 483
Nabízené služby domova pro osoby se zdravotním postižením Všebořice


Ubytování celoročního pobytu je na adrese:
DOZP Všebořice,
Pod Vodojemem 312/3C,
400 10 Ústí nad Labem
a
Na Výrovce 475/7, Klíše
400 10 Ústí nad Labem

Poskytujeme ubytování, stravování a další služby s tím spojené (úklid, praní…), zajištění sociální práce během služby, zajištění zdravotní péče, zajištění vzdělání ve speciální škole, zajištění pracovní terapie, kvalitní volnočasové aktivity ( kultura, sport, zájmové kroužky), spolupráce s ostatními poskytovateli služeb a návaznost služeb (pracovní rehabilitace, podporované zaměstnávání, volnočasové aktivity…)


Chráněné bydlení:

Chráněné bydlení je na adresách:
Za Vozovnou 1, 400 01 Ústí nad Labem
Palachova 663/47, Ústí nad Labem
Palachova 665/43, Ústí nad Labem
Hornické domy 166/9, Ústí nad Labem
Vrchlického 1242/19, Teplice
Na Výrovce 475/7, Ústí nad Labem

Poskytujeme ubytování, stravu, pomoc při zajištění stravy, pomoc s přípravou stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti (úklid, praní, údržba domácích spotřebičů, pomoc s nákupy apod., zajištění zdravotní péče, zajištění vzdělání ve speciální škole, zajištění pracovní terapie, kvalitní volnočasové aktivity ( kultura, sport, zájmové kroužky), spolupráce s ostatními poskytovateli služeb a návaznost služeb ( pracovní rehabilitace, podporované zaměstnávání, volnočasové aktivity…)Domov pro osoby se zdravotním postižením (celoroční pobyt) – asistence pracovníků je k dispozici 24 hodin denně.


Chráněné bydlení – skupinové bydlení blížící se k životu běžné rodiny, vysoký stupeň samostatnosti klienta, příprava klientů na přechod do podporovaného nebo samostatného bydlení, asistence personálu dle potřeb klienta.


Každý klient má možnost zařídit si pokoj podle svých představ (výzdoba pokoje, nábytek, televizor ap.).


V našem Domově dbáme na to, aby měl každý klient své vlastní soukromí, které ostatní klienti i zaměstnanci musí respektovat.
Služby jsou poskytovány na principu vzájemného partnerství, klienti mají možnost svobodné volby, je respektována a podporována jejich individualita, pocit nezávislosti a soběstačnosti.


Klientům se poskytuje podpora a péče takovým způsobem, aby mohli žít, pokud to vzhledem ke zdravotnímu postižení bude možné, běžným způsobem života. Podpora uživatele znamená – stanovit si spolu s ním reálné a srozumitelné cíle, motivovat jej a službu vykonávat v souladu se standardy sociálních služeb.


Všichni klienti a pracovníci dodržují zásady ohleduplnosti, pomoci, úcty a tolerance, což jsou základní předpoklady pro příjemnou pohodu Domova. Vedení Domova nabízí všem klientům možnost přispět svým dílem k příjemnému společnému životu.


Všichni zaměstnanci Domova pro osoby se zdravotním postižením Všebořice se plně hlásí k myšlence standardizace kvality sociálních služeb. Veškeré služby poskytované klientům DOZP Všebořice budou po skončení procesu zavádění standardů kvality poskytovány v souladu s pravidly výše uvedenými.


Více informací ve veřejném závazku DOZP Všebořice Míra podpory  Veřejný závazek DOZP Všebořice

 

Optimalizováno pro IE a Firefox | Připomínky k stránce